loader

GOOGLE REKLAMA

Kaip prisijaukinti Google algoritmą? Visi atsakymai – iš buvusio Google darbuotojo lūpų. 

PASIKALBAM
GOOGLE REKLAMA

Kokias galimybes suteikia Google Ads sistema?

Aš esu Adomas ir prieš pora metu gavau neįtikėtiną galimybę dirbti visiems puikiai žinomoje technologijų įmonėje Google Dubline, Airijoje. Ši neįtikėtina patirtis leido man iš arčiau susipažinti su paieškos sistema, suprasti, kaip ji veikia ir koks yra geriausias būdas ją panaudoti savo naudai. Tad galiu drąsiai sakyti, kad esu tikras Google reklamų specialistas.

 

Labai daug žmonių prieš pirkdami kokią nors paslaugą arba produktą naudojasi paieškos sistemomis. Tad gerai parengta Google Ads reklama gali tapti Jūsų verslo sėkmės priežastimi. Ji ne tik padės parduoti, bet iš didins jūsų prekės ženklo populiarumą ir sėkmingai plės auditoriją.

 

Atsižvelgę į Google algoritmą ir surinkę visus reikalingus duomenis sukursime Jums tikslią reklaminę žinutę, kuri leis pritraukti tikslinių vartotojų srautą ir patekti į numatytas pozicijas Google paieškoje. Tai pirmasis žingsnis, užtikrinantis Jūsų verslo matomumą, lengvesnį lankytojų pritraukimą ir didesnius pardavimus. Mes nuolat stebime, analizuojame ir prisitaikome prie Google algoritmo – taip užtikriname, kad Jums suteikta paslauga bus aukščiausios kokybės.

check Google paieškos reklama
check Vaizdinė reklama
check Gmail reklama
check Youtube reklama
check Remarketingas (pakartotinė rinkodara)
check Vaizdinių banerių kūrimas (standartiniai ir HTML5)

Kitos paslaugos:

Mus rekomenduoja paslaugos
image
VARDAS
EL. PAŠTAS
TEL. NUMERIS
ŽINUTĖ