loader

Scaminis šūdas 💩 ir Kalėdos 🎅

Ne visai Linkedininis įrašo pavadinimas, yra tiesos. Galbūt aš skęstu savo reklamos rinkos burbule, tačiau pastaruoju metu pradedu pastebėti vis daugiau nekokybiškų ir nekokybiškai brukamų produktų. Esu gavęs ne vieną skambutį iš covid-19 paveiktų profesijų atstovų kreipiantis, kaip čia su tais internetais pardavinėti reik.

Toks jausmas, kad pandemija išlaisvino vidinį Vadimą Zizą, kuris gyvena kiekviename iš mūsų – kažką čia greitai pakurt, pašpekuliuot, nudropshippint, overpricint’ą nesamonę savo auditorijai prastūmt – juk Kalėdos, visi kaip šunes supuls pirkt bet ką. Boost post -> profit. BUY. BUY NOW. LIMITED EDITION. Beje, dabar jau absoliučiai viskas yra natūralu (išvis, ką tai reiškia?), zero-waste, vegan, X-free, Dievo į mūsų žiamialę nuleistas produktas.

Norėčiau visiems palinkėti, kad Kalėdiniu ir dovanų pirkimo laikotarpiu įdėtume kažkiek daugiau laiko perlams nuo pelų atsisijoti. Neužlipkim ant visų kainų ir akcijų manipuliacijos grėblio, tarpinės ant tarpinės ant tarpinės špekuliantų ir “va čia perklijavau etiketę, tai jau esu verslininkas” tipelių, spontaniško pirkimo ir paskutinės minutės sprendimų.

Real is beautiful.