loader

LOGOTIPO KŪRIMAS

Logotipas – Jūsų verslo veidas visoje komunikacijoje

PASIKALBAM
LOGOTIPO KŪRIMAS

Logotipas – esminis prekės ženklo elementas

Logotipas yra prekės ženklo simbolis, pagal kurį būsimi klientai atpažins jūsų įmonę, todėl logotipo kūrimas turi būti gerai apgalvotas ir kruopštus darbas. Kiekvienas logotipo elementas: spalva, šriftas, jo dydis, kiti grafiniai elementai prisideda prie prekės ženklo tikslo bei reikšmės komunikavimo. Logotipo kūrimas yra išsamus ir gerai apgalvotas procesas, nes jis turi atspindėti viską, ką reprezentuoja prekės ženklas kiekviena savo detale.

 

Mes siūlome

 

  • Jūsų prekės ženklo analizę
  • Tinkamo logotipo kūrimas
  • Logotipo pritaikymas skirtingiems fonams ir panaudojimams
  • Vektoriniai logotipo failai

 

Kokių principų reikia laikytis kuriant logotipą?

 

Brand‘o asmenybė

Norint sukurti komunikuojantį logotipą, reikia aiškiai suformuluoti, koks yra brand‘o tikslas, vertybės, ką jis siūlo klientui. Svarbu užduoti sau tokius klausimus: kaip norėčiau, kad žmonės matytų mano prekės ženklą? Jeigu prekės ženklas būtų žmogus, kokių savybių turėtų? Kokiu stiliumi kalbės brand‘as? Šie klausimai išryškina dizaino koncepciją. 

 

Paprastumas

Įsimintiniausi logotipai yra švaraus ir paprasto dizaino. Toks dizainas nepavaldus laikui, jį lengva pritaikyti skirtinguose marketingo kanaluose, spausdinant nereikia baimintis, kad bus prarasta kokybė. 

 

Įskaitomumas

Jeigu logo susideda ne tik iš paveiksliuko, bet ir teksto (arba tik teksto), reikėtų rinktis ne per daug įmantrų, o svarbiausia – įskaitomą šriftą. Siekiant, kad prekės ženklas būtų lengvai identifikuojamas, logotipo tekstas turi būti perskaitomas bet kokio dydžio. 

 

Universalumas

Logotipo kūrimas yra vienas pirmųjų žingsnių kuriant savo prekės ženklo įvaizdį, kuriame svarbu lankstumas. Reikia apgalvoti tai, kad logotipas bus naudojamas skirtinguose reklamos kanaluose, tiek spausdintinėse medijose, tiek skaitmeninėje erdvėje ir bus pateikiamas įvairių dydžių. Tam reikalingi keli logotipo variantai: vieną detalizuotą, kitą paprastesnį, jei reikėtų logotipą labai sumažinti ar sutalpinti į mažą plotą. Jei logotipas susideda iš teksto ir grafinio elemento, galima reikiamu atveju atsisakyti grafinio elemento ar atvirkščiai. Tačiau tai turėtų būti labai apgalvota, abu logotipo variantai turi būti atpažįstami kaip vieno brand‘o. 

 

Spalvos

Spalvos yra galingos. Jos kelia tam tikras emocijas ir skatina veikti. Kuriant brand‘o spalvas, reiktu apgalvoti, kokio įvaizdžio norima. Savęs reikia klausti, kaip norite, kad jaustųsi žmogus, pamatęs jūsų logo spalvas. Nereikėtų naudoti daug skirtingų spalvų, kad logotipas neatrodytų gremėzdiškas, užtenka 1-2-jų. Nors spalvos yra tikrai svarbus elementas, reikėtų kurti jį tokį, kad būtų atpažįstamas ir juodai baltas. 

 

Kaip kuriame logotipą?

 

  • Analizuojame produktą/paslaugą bei konkurentus
  • Išsiaiškiname kliento poreikį
  • Pateikiame kelis pirminius variantus
  • Tobuliname klientui labiausiai patikusį variantą
  • Pateikiame kelis spalvų variantus
  • Pateikiame galutinį spalvotą bei nespalvotą variantus
check Prekės ženklo analizė
check Logotipo kūrimas
check Logotipo adaptavimas
check Reikiami vektoriniai logotipo failai

Kitos paslaugos:

D.U.K.

Tai klausimas, kurį turėtumėte užduoti sau. Kiek norite investuoti į pagrindinį savo prekės ženklo įvaizdžio elementą? Logotipas turės didelės reikšmės jūsų pardavimams bei prekės ženklo atpažįstamumui ateityje.

Sukurti tinkamą ir profesionalų logotipą reikia laiko. Pirmiausia yra išanalizuojamas prekės ženklas, poreikiai, konkurentai ir tuomet kuriami pirmieji logotipo variantai. Nuo logotipo kūrimo pradžios iki galutinio varianto dažniausiai praeina 1-2sav.

Taip! Visi logotipo failai yra suruošiami tinkamai ir atsiunčiami Jums, kad galėtumėte juo naudotis nevaržomai.

Logotipo kūrimas profesionalų rankose tuo ir yra naudingas, kad gausite kelis skirtingus variantus. Iš jų galėsite išsirinkti tinkamą stilių, grafikos elementus, dizainą. Profesionalūs dizaineriai paruoš viską už Jus.

Mus rekomenduoja paslaugos

UŽSIREGISTRUOKITE NEMOKAMAI KONSULTACIJAI

VARDAS
EL. PAŠTAS
TEL. NUMERIS
ŽINUTĖ