loader

SOCIALINIŲ TINKLŲ ADMINISTRAVIMAS

Pakelkite savo socialinių tinklų erdvę į naują lygį.

 

PASIKALBAM
SOCIALINIŲ TINKLŲ ADMINISTRAVIMAS

Facebook, Instagram, Linkedin administravimas - kur, kada, ką, kodėl?

Neturite savo įmonės paskyrų socialiniuose tinkluose arba trūksta laiko jų administravimui? Norite kurti patrauklų turinį ir taip pritraukti daugiau auditorijos, bet nežinote nuo ko pradėti? Pasinaudokite mūsų socialinių tinklų administravimo paslaugomis!

SOCIALINIŲ TINKLŲ NAUDA VERSLUI

 • Tiesioginis bendravimas su klientais
 • Prekės ženklo žinomumo bei matomumo didinimas
 • Nuolatinė komunikacija apie Jūsų produktus ar paslaugas
 • Tiesioginis grįžtamasis ryšys iš klientų
 • Tikslinės auditorijos pasiekimas bei naujų klientų pritraukimas
 • Lankytojų pritraukimas į Jūsų internetinį puslapį
 • Efektyvi Jūsų produktų ar paslaugų reklama 
 • Išsamūs bei aiškūs veiklos rezultatai

KĄ MES SIŪLOME?

 • Konkurencinės aplinkos analizė
 • Socialinių tinklų paskyrų sukūrimas ir administravimas
 • Socialinių tinklų strategijos planavimas
 • Patrauklius vizualų kūrimas
 • Įdomių bei įtraukiančių tekstų rašymas
 • Reklaminių kampanijų organizavimas
 • Veiklos rezultatų analizavimas

 

12 PATARIMŲ, KAIP PATIEMS PAGERINTI KOMUNIKACIJĄ SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Nustatykite komunikavimo dažnį.

Svarbu nuolat palaikyti ryšį su savo auditorija, todėl būtina susiplanuoti, kaip dažnai skelbsite įrašus socialiniuose tinkluose: vieną, o gal kelis kartus per savaitę? 

 

Pasirinkite tinkamiausią laiką.

Įrašas, kad ir koks jis būtų įtraukiantis, nepasieks savo auditorijos, jeigu bus paskelbtas netinkamu metu. Laiką, kada Jūsų auditorija yra aktyviausia, galite pastebėti patys arba išanalizavę savo paskyros veiklos rezultatus.

 

Susiplanuokite įrašus.

Neretai įmonės susiduria su problema, kad įmonės “išsisemia” ir nebežino, ką komunikuoti savo auditorijai. Kad to išvengtumėte, susiplanuokite įrašų temas arba pasirašykite pačius įrašus mėnesiui į priekį. Taip ne tik išvengsite minčių stygiaus, bet ir sutaupysite laiko. 

 

Perduokite trumpą ir aiškią žinutę.

Šiuolaikiniam žmogui itin sunku išlaikyti dėmesį, todėl ilgi įrašai socialiniuose tinkluose dažnai lieka neperskaityti. Svarbu pasirinkti tinkamą teksto ilgį. Nedaugžodžiaukite ir įrašus kurkite trumpus bei aiškius, taip greičiau ir lengviau pasieksite savo auditoriją.

 

Skirkite dėmesio vizualams.

Turbūt patys jau pastebėjote, kad įrašai su patraukliais ir estetiškai vizualais greičiau patraukia akį bei sulaukia didesnio įsitraukimo. Stenkitės išlaikyti bendrą vizualų stilistiką, spalvų gamą, taip jūsų paskyra atrodys profesionalesnė ir patikimesnė. 

 

Skleiskite savo turinį

Kad ir kokius įdomius įrašus ir patrauklius vizualus kursite, jie bus nieko verti, jeigu nebus tikslingai skleidžiami Jūsų auditorijai. Svarbu, kad Jūsų turinį pamatytų ne kuo daugiau žmonių, o kuo platesnė būtent Jūsų auditorijos dalis. 

 

Neboost’inkite įrašų

Kai kurie norėdami, kad jų įrašai pasiektų plačiąją auditoriją Facebook’e, naudojasi Post boost reklamine funkcija, tačiau šis būdas nėra efektyvus, o rezultatas – laikinas. 

 

Naudokite mokamą reklamą

Mokama reklama socialiniuose tinkluose yra efektyviausia priemonė pasiekti savo klientą, nes reklamos parametruose lengvai galite nustatyti, kokiai auditorijai ir kiek laiko rodyti Jūsų reklamą, ar analizuoti reklamos rezultatus. 

 

Naudokite hash’tagus

Facebook platformoje hashtag’ai naudojami kaip turinio dalis, tačiau Instagram’e jie atlieka itin svarbią funkciją. Rekomenduojamas hashtag’ų skaičius Instagram įrašuose: 3-7.

 

Reaguokite į žinutes iškart

Klientas, parašęs į Jūsų socialinių tinklų paskyrą, tikisi greito ir operatyvaus atsakymo, todėl svarbu į klientų žinutes ar komentarus sureaguoti iškart. Jeigu neturite galimybės atsakyti čia ir dabar, nustatykite auto atsakymą ir parašykite, kad žinutę gavote greitu metu susisieksite. 

 

Skirtingas turinys skirtinguose tinkluose

Verslai dažnai daro klaidą, kad ta pačia žinute dalinasi tiek Facebook, tiek Instagram paskyrose. Didelė tikimybė, kad Jūsų klientas Jus seka abejuose socialiniuose, todėl svarbu, kad jis matytų kuo įvairesnį, nepasikartojantį turinį.

 

Analizuokite rezultatus

Socialinių paskyrų veiklų rezultatai yra aiškiausias atgalinis ryšys ir atsakymas, ką darote teisingai, o ką reiktų dra tobulinti arba išvis pakeisti. Analizuodami pamatysite ir koks įrašas sulaukė didžiausio įsitraukimo, ir kada Jūsų auditorija yra aktyviausia. 

 

KODĖL SOCIALINIŲ TINKLŲ ADMINISTRAVIMĄ VERTA PATIKĖTI AGENTŪRAI?

Mūsų specialistai turi sukaupę didelį bagažą patirties, administruojant ne vieną socialinių tinklų paskyrą, ir žino efektyviausias komunikacijos socialiniuose tinkluose priemones. Pasitelkę turimą patirtį, žinias bei kūrybiškumą, jie kuria įtraukiantį bei kokybišką turinį, kuris patraukia auditorijos dėmesį bei padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų. 

 

Nuolat analizuojame prekės ženklo konkurencinę aplinką bei neatsiliekame nuo socialinių tinklų tendencijų. Siekiame bendradarbiauti, todėl pateikiame ir išsamiai paaiškiname veiklos socialiniuose tinkluose ataskaitas ir atsakome į visus agentūros klientams rūpimus klausimus.

check Socialinių tinklų strategija
check Vizualinio turinio kūrimas
check Tekstai
check Facebook administravimas
check Instagram administravimas
check Linkedin administravimas
check Konkurencinės aplinkos analizė
check Kampanijų matavimas, analizė, ataskaitos

Kitos paslaugos:

Mus rekomenduoja paslaugos
image
VARDAS
EL. PAŠTAS
TEL. NUMERIS
ŽINUTĖ