loader

TEKSTŲ KŪRIMAS

Ar žinojote, kad geras rašytinis žodis yra labai svarbi sėkmingo verslo dalis?

PASIKALBAM
TEKSTŲ KŪRIMAS

Tekstų kūrimo paslaugos (copywriting) Jūsų verslui

TEKSTAI, KURIE PARDUODA

Profesionalūs, kokybiški bei įtraukiantys tekstai yra neatsiejama sėkmingo verslo dalis. Jie ne tik patraukia dėmesį, skatina nusipirkti siūlomą produktą, bet ir stiprina ryšį su klientais, didina prekės ženklo žinomumą ir formuoja profesionalios bei patikimos įmonės įvaizdį. Kiekvienas tekstas, nesvarbu, ar jis skirtas socialinių tinklų komunikacijai, ar spaudai, turi būti rašomas pagal savas rašymo taisykles, struktūrą bei stilių.

 

KĄ MES RAŠOME?

  • Įrašai socialiniams tinklams 
  • Tinklaraščių tekstai
  • Naujienlaiškiai
  • Reklaminiai tekstai
  • SEO tekstai
  • Pranešimai spaudai

 

9 PATARIMAI, NORINTIEMS KURTI GERESNĮ TURINĮ 

Susipažinkite su produktu. Prieš rašydami prekės aprašymą ar trumpą žinutę socialiniams tinklams apie Jūsų teikiamą paslaugą, susipažinkite su tomis prekėmis ar paslaugomis iš arčiau. Kuo Jūs tapsite artimesni reklamuojamam objektui, tuo Jūsų tekstai taps nuoširdesni, todėl greičiau pelnysite auditorijos pasitikėjimą. 

 

Perpraskite savo auditoriją. Svarbu suvokti bei žinoti, kokiai auditorijai kuriate tekstus. Nuo tikslinės auditorijos priklausys tiek komunikavimo stilius, tiek tekstų ilgis. 

 

Pasirinkite tinkamą teksto stilių. Itin svarbu žinoti, kad skirtingose platformose yra rašoma skirtingu stiliumi. Juk tai, kaip komunikuosite socialiniuose tinkluose, visai netiks įrašams tinklaraštyje. 

 

Būkite konkretus. Žmonės sunkiai sukaupia ir išlaiko dėmesį, todėl nedaugžodžiaukite ir eikite iškart prie esmės – tiek Jūsų žinutės socialiniuose tinkluose, tiek aprašymai internetinėje svetainėje turi būti greitai bei lengvai suprantami.

 

Pabrėžkite išskirtinumą. Didžiausias iššūkis tekstų kūrėjui yra papasakoti apie prekę ar paslaugą taip, kad klientas iš visų konkurentų pasirinktų būtent juos. Pagalvokite, kuo Jūsų reklamuojamas objektas įdomus bei išsiskiria iš kitų? Gal jis draugiškas aplinkai? O gal vienintelis toks Lietuvoje? Visas šias savybes paminėkite kurdami tekstus.

 

Vartokite skaičius. Statistiniai duomenys, procentai bei kiti skaičiai skaitytojams sukelia pasitikėjimo jausmą, o straipsniai su antraštėmis, kuriose yra pavartoti skaičiai, yra vieni iš skaitomiausių. 

 

Įtikinkite. Skaitant Jūsų tekstą žmogus turi patikėti, kad Jūsų reklamuojama prekė ar paslauga yra tai, ko jam šiuo metu labiausiai labiausiai reikia.

 

Nebijokite šokiruoti. Nebijokite skambių, o kartais net skandalingų antraščių. Tokiu būdu išsiskirsite iš konkurentų ir sulauksite didelio auditorijos dėmesio.

 

Reaguokite į aktualijas. Savo komunikacijoje reaguodami į šalies ar pasaulio aktualijas, auditorijai parodysite, kad esate gebanti prisitaikyti bei aktualijas sekanti įmonė. Tai pridės pasitikėjimo Jūsų prekės ženklu. 

check SEO tekstai
check Reklaminiai tekstai
check Naujienlaiškiai
check Pranešimai spaudai
check Straipsniai, skirti tinklaraščiams
check Komunikacija socialiniuose tinkluose

Kitos paslaugos:

Dažniausiai užduodami klausimai

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite, tuo tekstai tiksliau atspindės Jūsų įmonės parduodamas prekes ar teikiamas paslaugas bei padės perduoti Jūsų prekės ženklo siunčiamą žinutę. Taip pat nepamirškite tų detalių, kurios Jūsų produktą ar paslaugą išskiria iš konkurentų. Taip kartu sukursime profesionalius, įtraukiančius ir parduodančius tekstus.

Tekstai rašomi atsižvelgiant į Jūsų prekių ar paslaugų pobūdį, jų tikslinę auditoriją, kokiose platformose tie įrašai bus skleidžiami bei išsikeltus komunikacijos tikslus.

Mes ne tik parašysime įtraukiantį pranešimą spaudai, bet ir išplatinsime jį Jūsų auditorijos skaitomiausiuose naujienų portaluose. Mūsų komanda bendradarbiauja su Delfi, Verslo žinios, Lrytas ir 15min portalais. 

Tekstų kūrimo laikas priklauso nuo mūsų komandos užimtumo, temos sudėtingumo bei tekstų kiekio. Su kiekvienu klientu derinamės darbų atlikimo terminą ir stengiamės atrasti abejoms pusėms tinkamą sprendimą.

Tekstų kainos priklauso nuo tekstų rūšies, apimties, sudėtingumo bei kiekio.

Mus rekomenduoja paslaugos
image
VARDAS
EL. PAŠTAS
TEL. NUMERIS
ŽINUTĖ